KURUMSAL ETKİNLİKLER
Kurumsal kimliğinizin ön plana çıktığı, iz bırakan etkinlikler tasarlamak ve uygulamak THOR Events’in ana faaliyet alanıdır. Deneyimli ekibimiz etkinlikleriniz için yaratıcı fikirler geliştirmekte ve bu fikirleri sizlere 3 boyutlu tasarımlar ile sunmaktadır. Etkinlik boyunca sizden biri gibi çalışan Thor Events ekibi; organizasyon süreç yönetimi konusundaki tecrübesi ile sizin için konforlu ve unutulmaz organizasyonlar yaratır.
BAYİ TOPLANTILARI ve SEYAHATLERİ
Thor Events bayi toplantılarınızın her yıl bir diğerinden daha iyi olması ve firmanıza değer katmak için çalışır. Firmaların kurumsal kimliğine, vermek istediği mesaja ve tüm katılımcıların profiline uygun toplantı ve sosyal programlar hazırlanarak organizasyonlar gerçekleştirir.
KONGRE, KONFERANS ve SEMPOZYUMLAR
Türkiye genelinde farklı sektörlerdeki firmalara hizmet veren şirketimiz, tecrübesi ile organizasyonların kaliteli ve verimli olması için çalışmaktadır.
ÜRÜN LANSMANI
Markanızın hedef pazara sunacağı yeni ürün veya hizmetin basına, sektöre ve tüketicilere duyurulması için stratejik iletişim çalışmaları yapıyor, tanıtım organizasyonlarına getirdiğimiz yenilikçi fikirlerle ürün ve hizmeti çok konuşulur ve takip edilir hale getiriyoruz.
INCENTIVE PROGRAMLARI
Dünyanın en güzel destinasyonlarına gerçekleştirdiğimiz seyahatlerdeki birikimimizi kullanarak sizlere ve misafirlerinize heyecan verici, büyüleyici ve unutulmayacak deneyimler yaşatıyoruz.
KURUMSAL KONAKLAMALAR ve MÜNFERİT REZERVASYONLAR
Münferit, yurt içi ve yurt dışı otel rezervasyonlarınız için talebinize ve bütçenize uygun otel opsiyonları sunmakta ve konaklamanız boyunca en iyi şekilde ağırlanmanız için sizlerle iletişimde kalmaktayız.
FUAR STAND & KONGRE STAND HİZMETLERİ
Katılım gösterdiğiniz kongre ve fuarlarda ürün - hizmetlerinizi en verimli şekilde tanıtabilmeniz için ihtiyacınız olan standları sizler için tasarlıyor ve uyguluyoruz. Tamamı kullanışlı ve estetik açıdan şık bir görünüme sahip olan stand modelleri arasında ahşap standların yanı sıra modüler stand çeşitleri ve maxi sistem standlar da bulunmaktadır.
SES & IŞIK, GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ - SAHNE DEKOR HİZMETLERİ
Organizasyonlarınızın içeriği ve talebiniz doğrultusunda son teknoloji Ses&Işık ve görüntü sistemleri sunuyoruz.
KREATİF ÇALIŞMALAR
THOR Events tasarım ekibi sektörde her geçen gün yükselen, yaratıcı ve etkileyici yaklaşım tarzını organizasyon sahibi kurumsal firmalar ile doğru noktada buluşturarak, kaliteli tasarımlar ve fark yaratan çözümler sunmaktadır.
DÜĞÜN PLANLAMA ve ORGANİZASYON HİZMETLERİ
THOR Events Düğün ekibi beklentileriniz doğrultusunda size ve misafirlerinize uygun olabilecek en iyi düğün alanlarını sunar. Düğün hazırlıkları ve organizasyonu süresince menü seçimi, genel alan ve masa dekorasyonu, müzik ve show grupları, kuaför önerileri, fotoğraf ve kamera tedarikçileri, organizasyon yönetimi gibi ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri beğenilerinize sunmaktadır. Turkey Destination Weddings Antalya Düğün - Antalya Weddings - Antalya Destination weddings İstanbul Düğün - Istanbul Weddings - Istanbul Destination weddings
FAQs