HAKKIMIZDA

THOR EVENTS

Thor Events, Turizm üzerine akademik eğitim almış, otelcilik ve acentecilikte tecrübeli ekibi ile MICE organizasyonu planlama, koordinasyon, üretim ve uygulanması kısmında hizmet sunan profesyonel bir etkinlik planlama şirketidir. Firmamız adını İskandinav mitolojisinde güç ve güveni simgeleyen Tanrı Thor’dan almaktadır.
Thor için, "Kimse ama hiç kimse, onun büyük kahramanlıklarını aklında tutup ezbere söyleyecek kadar bilge değildir." denir.

VİZYON & MİSYON

Firmamız; etkinlik sektörünün renkli ve dinamik yapısı içerisinde dürüst, güvenilir, işine bağlı, çözüm odaklı, yenilikçi ve yaratıcı fikirlerle müşterilerilerine hizmet sunmayı kendine misyon edinmiştir.

Firmamız; profesyonel ekibimizle oluşturduğumuz yenilikçi çözümler ile, çalışma prensibimizi benimseyerek değerlerimizi paylaşan birey ve kuruluşlara beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak ve organizasyon destek sektöründe lider konuma ulaşabilmeyi hedeflemektedir.

KALİTE ANLAYIŞI

Müşterilerimizin beklentilerini anlamak, standartlara uygun hizmet vermek ve mükemmele erişmektir.
Bunu gerçekleştirmek için esas aldığımız ilkeler:
  • Herzaman daha iyi hizmet vermeyi hedefleyerek en iyiye ulaşmak
  • Verimli çalışmak ve katma değer yaratmak
  • Çalışmalarımızda "Sürekli Gelişim" ilkesine göre hareket etmek
  • Tüm yönetici ve çalışanlarımız ile kaliteden ödün vermemek
  • Eğitim ile becerilerimizi ve kalite bilincimiz arttırmak

THOR EVENTS HAKKINDA

Thor Events, Turizm üzerine akademik eğitim almış, otelcilik ve acentecilikte tecrübeli ekibi ile MICE organizasyonu planlama, koordinasyon, üretim ve uygulanması kısmında hizmet sunan profesyonel bir etkinlik planlama şirketidir. Firmamız adını İskandinav mitolojisinde güç ve güveni simgeleyen Tanrı Thor’dan almaktadır. Thor için, "Kimse ama hiç kimse, onun büyük kahramanlıklarını aklında tutup ezbere söyleyecek kadar bilge değildir." denir.